Real time web analytics, Heat map tracking

Tento týden: 4
Minulý týden: 12
Tento měsíc: 17
Minulý měsíc: 38
Celkově: 7311

Popis

Humpolec
Ahoj, jsem switch muž.
Jsem v BDSM začátečník (znalosti mám, jen v praxi neozkoušené).
Prvotně musím říci, neboj se mého uctivého oslovování a přehnaného prokazování úcty.
Mohu se zdát jako padavka a sub, ale věř mi, že jakmile tě poznám nemám sebemenší problém svou subku zbičovat (bude-li to vyžadovat a svým chováním mě k tomu přinutí).
Jsem stydlivý k cizím lidem (tím více ženám), ale až tě poznám a povíš mi po čem toužíš, uvidíš, že nemám problém tě hanlivě oslovovat, bičovat, co jen mi dovolíš a po čem budeš toužit!
Rád ovládádám svojí subinku.
Musí být skoro pořád spoutaná.
Umlčená rozličnými roubíky.
Mám rád cvičení, spanking, bondage, výcvik, dogplay, ponyplay, role play, oblečky, těžkou i lehkou bondáž rozličnými způsoby (obojky, pouta, postroje, svěrací kazajky, provazy, téměř cokoli).
Má rád kárání, trestání, ale i porozumnění odměňování, pochvaly záleží na mojí maličkosti, co si vyslouží. Nevím co říči ke kráse, jsem běžný chlap.
Je mi 23 let a jsem svobodný (bez přítelkyně, malželky apod.).
Pracuji na plný úvazek a ještě studuji, takže věřím, že nějaká ta inteligence a chytrost se ve mně najde.
Hledám otrokyni, subinku, služebnou, hračku na dlouhodobý (nejlépe trvalý vztah).
NEhledám sex! ačkoliv hry s dotčenými místy mám rád a pokud by to mé subince nevadilo můžeme také zkusit jako součát trestu či odměny.
Rád bych informoval, že moje submisivní část by si také vyžadovala občasnou pozornost v podobě alespoň svazování (možnost dát i rozkazem mojí subince), ničehož více bych nepotřeboval k radosti.
Jsem otevřený téměř jakémukoli fetishy a bdsm praktice, vše je jen o domluvě. Jsem tolerantní a chápavý. Byl bych velmi rád kbyby to platilo oboustraně.
Jsem věrný a cti si velmi vážím!
Nenech mě čekat. Ahoj.

Kontakt

Odeslat email